Profesyonel Kulüp ve Kurs Öğretmenliği facebook youtube

.

Hizmet Süresi
Kurs plânına ve eğitmenin müfredatına göre belirlenir.

Hizmet Ücreti
Kursun mahiyeti ve süresine göre belirlenir.

İstenen İmkânlar

Eğitim ortamı ve malzemeler.

Özel Doğa Sporları Kulüp ve Kurslarına Öğretmenlik Hizmeti

business templates

Rehberlerimiz, doğada yaşam, trekking, klasik dağcılık, ilkyardım ve temel kurtarma konularında bilgili ve deneyimli; profesyonel malzeme donanımlı olarak doğaya çıkan, dağcılık lisansına sahip sporculardır.

Okullar, kulüpler, kurumlar ve gruplar bünyesinde açılmış, açılması plânlanan doğa sporları kursları ile ilgili kurs öğretmenliği ve eğitmenliği hizmetleri vermekteyiz.

Çocuklar ve büyükler için branşlarımız; Doğada Yaşam (hayatta kalma), doğa yürüyüşü, orienteering, doğada ilkyardım, dağcılık, navigasyon (pusula, harita ve gps) ve trekking rehberliğidir.

Özel okullar bünyesinde halihazırda "Doğada Yaşam ve Orienteering" kurs öğretmenliklerini başarı ile gerçekleştirmekteyiz.

Özel kurumlar bünyesinde "Doğada İlkyardım" kurs öğretmenliklerimiz başarı ile gerçekleştirilmiştir.


  0 216 388 82 21
Bizi Takip Edin

© 2012, Web sitemizin her hakkı saklıdır. Site bilgilerinin tamamının veya bir kısmının kopyalanması, alınması veya paylaşılması izne tabidir. İzinsiz alınması ve kullanılması karşılığında yasal işlem başlatılacaktır. İçerikleri kopyalamayın, bu sizi bizim taklidimiz yapar.

Style Selector
Oregional Skin
bootstrap business templates
Bootswatch Skins (11)
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates

These are just examples and you can build your own color scheme in the backend.

Background Patterns
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates
In conclusion, a black rolex replica sale, with its signature three white stripes, is not just practical, fashionable, sporty, but it is affordable. If you gave me a hublot replica or an Omega, of course I would take it, but I think I would sell it, buy an rolex replica sale and invest the left over money because high-end rolex replica sale are just not me at this time. Furthermore, rolex replica sale match my casual, sporty personality and character and I would feel far more comfortable going about my life with an replica watches sale on my wrist while people I would meet would know that I am a real good, genuine person who is not trying to be someone whom I am not.