Medyada Biz facebook youtube

Yaban TV - Zirveyi Zorlayanlar Programı

Kurucumuz Kutsal Zafer Şahin, Murat İrfan Ağacabay'ın hazırlayıp sunduğu "Zirveyi Zorlayanlar" programına konuk oldu.


TRT Türk - "Şehir Kaçakları" Belgesel Programı

TRT Türk kanalında 39 bölüm boyunca sunuculuğunu ve uzmanlığını Kutsal Zafer Şahin'in yaptığı "Şehir Kaçakları"
doğa yürüyüşü ve doğada yaşam belgesel programı.


Uzman TV - Kutsal Zafer Şahin

Ünlü internet televizyonu Uzman TV kanalında Kutsal Zafer Şahin'in uzman olarak Hayatta Kalma ve Kampçılık ile ilgili 33 soruya verdiği cevapların bulunduğu branş konuları.İz TV - Wilco'nun Karavanı / Doğada Yaşam Mücadelesi Bölümü

Hollandalı gezgin Wilco Van Herpen, maceraya ve yeni keşiflere hiç doymuyor! Kahramanımız Wilco,bu kez Sapanca'nın eşsiz güzellikteki ormanlarında yanında hiç bir yiyecek olmadan, sadece çadırı ve uyku tulumuyla hayatta kalmaya çalışacak. Bakalım Wilco bu bölümde karavanını bırakabilecek mi? Wilco, doğa ve macera sporcusu olan Kutsal Zafer Şahin eşliğinde doğal yaşamda nasıl hayatta kalınacağını öğreniyor. İz'de İzleyin!

bootstrap business templates
Doğada Yapılan Yürüyüşler
Trekking & Hiking Kitabı

Doğa yürüyüşlerine başlayacak ve başlamış olan yürüyüşçüler için eğitim başvuru kaynağı niteliğindeki kitap, 2006'da yazılıp, 2010 yılında basılmıştır.


Facebook'da Pusula

Instagram'da Pusula

  0 216 388 82 21
Bizi Takip Edin

© 2012, Web sitemizin her hakkı saklıdır. Site bilgilerinin tamamının veya bir kısmının kopyalanması, alınması veya paylaşılması izne tabidir. İzinsiz alınması ve kullanılması karşılığında yasal işlem başlatılacaktır. İçerikleri kopyalamayın, bu sizi bizim taklidimiz yapar.

Style Selector
Oregional Skin
bootstrap business templates
Bootswatch Skins (11)
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates

These are just examples and you can build your own color scheme in the backend.

Background Patterns
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates
Adidas watches appear to be very practical with a sporty look. rolex replica sale can highly reflect your status in society and character. As I am a student who enjoys sport, an hublot replica seems to fit me the most at this point in my life. I doubt that I am an exception and I think that many students my age would choose an rolex replica sale over the competition. Adidas watches seem to be more than rolex replica sale, they look like actual athletic accessories, which are very replica watches sale to people in the same age bracket as mine. Fashionable looks combined with rolex replica sale are taking the spot-light these days with young adults and I can understand why – it has to do with personality, being true to yourself and not trying to be someone you are not.