Airsoft ve Doğada Mücadele Kampı facebook youtube

Organizasyonlar

Organizasyon Süresi
Airsoft Kampı: 2 gün
Airsoft Günü: 5 saat

Organizasyon Ücretleri
Kamplı Org. 300 TL (KDV hariç)
Günübirlik Org. 180 TL (KDV hariç)

Kampa Gelirken Getirmeniz Gerekenler

1. Airsoft malzemeleriniz
2. Yedek çorap, içlik takım
3. Kafa feneri, pusula, düdük
4. Matara
5. Çelik kupa, tabak, çatal, kaşık

* Kamp malzemeleriniz tarafımızdan karşılanacaktır.
(Çadır, mat, uyku tulumu, ocak)

Airsoft ve Doğada Mücadele Kampı

business templates

"Özellikle Airsoft sporuna yeni başlayanlar içindir." Airsoft programımıza kendi malzemeleriniz ile gelmek durumundasınız. Yaz ve kış kampları olmak üzere iki kısımda gerçekleştirilir. Hangi mevsimde isek ilgili mevsimin şartlarına göre oyun kurulur ve doğada yaşam teknikleri verilir.

Airsoft oyun senaryosu üretmenin sınırı yoktur, yaşanmış birçok olayı canlandırmak, zihin gücü, oynanacak ortam, airsoft oyuncularına mükemmel fırsatlar ve oynama imkânı verir. Zaten gerçek bir savaş ortamında olmadığınız için de ucunda ölüm yoktur. Tabii kahramanlık gösterisi yapmaya kalkıp, binanın balkonunundan atlamaya kalkmadıkça!

Airsoft sporuna yeni başlamış olanlar için biz, senaryo genişliğine bakmaksızın temel taktik ve askeri yaklaşımları bir kamp ortamına dökerek; içerisinde doğada yaşam mücadelesi tekniklerini de göstermek maksadıyla bir program hazırladık ve 4 güzel oyun senaryosu oluşturduk. Bu oyunlar içerisinde sizleri çeşitli sürprizler de bekliyor.

Oyun Senaryoları ve Eğitim:

1. Pusudan kurtulmanın tek yolu pusuya düşmemektir.
2. Takip etme, takip edil.
3. Keşif başlangıcı belirler.
4. Tek kalan olmalı.
5. Doğada yaşam teknikleri uygulamaları da yapılacaktır.


  0 216 388 82 21
Bizi Takip Edin

© 2012, Web sitemizin her hakkı saklıdır. Site bilgilerinin tamamının veya bir kısmının kopyalanması, alınması veya paylaşılması izne tabidir. İzinsiz alınması ve kullanılması karşılığında yasal işlem başlatılacaktır. İçerikleri kopyalamayın, bu sizi bizim taklidimiz yapar.

Style Selector
Oregional Skin
bootstrap business templates
Bootswatch Skins (11)
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates

These are just examples and you can build your own color scheme in the backend.

Background Patterns
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates
There are many other collections available from replica watches sale: the Sintra, Integral, Crysma, Coupole and others. All rolex replica uk are high quality timepieces. They are highly desired by collectors and regular buyers alike. If you're looking for a top rolex replica that stands out from the crowd, then a Rado wristwatch is one you should definitely consider. Do you hear about rolex replica uk? What is it? If you did not see it before, you can hardly get the idea only from its name. In this article, we will introduce the skeleton rolex replica uk to you. In brief, we can see the moving parts inside the watch from the appearance. Then you know why it called skeleton watch, the rolex replica cover is made of transparent material, and the inner parts are visible.